Praleisti valdymą.
Pirmas

Pagalba

Platinama autentifikacija

Vienas iš labiausiai varginančių momentų lankant naują svetainę yra užpildyti registracijos formą. Svetainėje LR PREZIDENTAS, jūs neprivalote pildyti registracijos formos jei jau esate narys Drupal. Ši galimybė vadinama platinama autentifikacija, ir Drupal, programinė įranga kuri šią galimybę pilnai palaiko.

Platinama autentifikacija leidžia naujiems nariams įvesti savo prisijungimo vardą ir slaptažodį į prisijungimo formą ir iškarto būs atpažintas, net jei narys niekda nesiregistravo LR PREZIDENTAS. Tai veikia todėl, kad Drupal žino kaip bendrauti su išorinėmis duomeų bazėmis. Pvz. tarkim naujas narys 'Jonas' jau užsiregistravo Delphi Forums. Drupal prisijungimo formoje informuos Joną, kad jis gali prisijungti naudodamas Delphi ID vietoj to, kad registruotusi svetainėje LR PREZIDENTAS. Jonui patinka ši idėja ir jis prisijungia naudodamas savo vardą jonas@remote.delphiforums.com ir savo įprastą Delphi slaptažodį. Drupal tada susisieks su remote.delphiforums.com serveriu (paprastai naudodamas XML-RPC, HTTP POST, ar SOAP) ir paklausia: "Ar Jono slaptažodis yra teisingas?". Jei Delphi atsako teigiamai, tada mes sukuriame naują LR PREZIDENTAS sąskaita Jonui ir prijungia jį prie jos. Jonas gali kiekvieną kartą prisijungti prie LR PREZIDENTAS ta pačia tvarka, ir jis bus kiekvieną kartą prijungiamas prie tos pačios sąskaitos.

Drupal

Drupal yra LR PREZIDENTAS svetainės programinės įrangos pavadinimas. Drupal sukurtų svetainių yra visame Pasaulyje, ir jie dalinasi savo registracijos duomenų baze, taip jų nariams nereikia registruotis iš naujo ir gali naudoti vieną Drupal ID.

Taigi galite laisvai prisijungti prie savo profilio šioje LR PREZIDENTAS svetainėje su kitos Drupal svetainės prisijungimo vardu. Drupal ID formatas yra panašus į el. pašto adresą: nariovardas@serveris. Pavyzdžiai galiojantis Drapal ID yra mwlily@drupal.org.